BLENDED WHISKY

Blended Whisky

Whisky mieszana to produkt wykonany z kombinacji whisky single malt z innymi destylatami zbożowymi. Jest to jeden z najpopularniejszych rodzajów whisky. Jego produkcja jest o wiele tańsza, niż w przypadku single malt lub blended malt. W produkcji dopuszcza się używanie barwników,  aromatów a nawet czasem spirytusu. Koszt produkcji oraz popularność wcale nie oznaczają, że whisky mieszana jest nie warta uwagi. Blended Whisky świetnie pasuje do różnych koktajli oraz smakuje w połączeniu z colą.

W naszym asortymencie znajdziesz:

Glen Talloch Choice

Ten blend łączy w sobie naturę i rzemiosło. Idealnie dobrane nuty cytrusów, przypraw i karmelu powodują, że jest to świetna whisky mieszana o idealnym stosunku ceny do jakości.

Loch Lomond

Whisky mieszana pochodząca z nad jeziora Loch Lomond.  W smaku można rozpoznać imbir, chleb oraz kandyzowane owoce. Destylarnia z której pochodzi, szczyci się świetnymi blendami oraz single maltami.

Pig’s Nose

Ta ciekawa nazwa trunku wzięła się z opinii „Tis said that our Scotch is as soft and as smooth as a pig’s nose” Co znaczy, że whisky jest tak gładka jak nos świni. Ma ona do zaoferowania łagodny, ale bogaty i  świeży aromat. Stworzył ją Richard Peterson, który jest uznawany za legendę w branży.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem, skontaktuj się z nami, lub odwiedź nas na miejscu, zapraszamy!

Call Now Button