O NAS

Działamy na rynku ekskluzywnych alkoholi w Katowicach już od ponad 7 lat, chociaż nasza pasja z tym związana trwa o wiele dłużej. Jesteśmy koneserami whisky i wina oraz dobrej wódki. Lubimy degustować regionalne trunki i piwa z browarów rzemieślniczych.

Posiadamy swój własny sklep w Centrum Katowic. Organizujemy i uczestniczymy w eventach na terenie całej Polski. Obsługujemy zarówno małe jak i duże imprezy. Często zapraszamy naszych klientów na degustacje do naszego sklepu. Posiadamy sporą wiedzę na temat ekskluzywnych alkoholi. Sami odwiedzamy destylarnie i winiarnie, uczestniczymy w degustacjach na całym Świecie aby zaproponować Państwu same najlepsze smaki. Spotkać nas można na polach golfowych na terenie Śląska. Jesteśmy organizatorami znanych turniejów golfowych w Siemianowicach Śląskich i Bytomiu.

Co nas wyróżnia? Do każdego podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy w stanie zaspokoić gusta nawet najbardziej wymagających klientów. W stałej ofercie posiadamy zróżnicowane cenowo alkohole. Na specjalne zamówienia jesteśmy w stanie sprowadzić najbardziej luksusowe i niedostępne trunki.

W naszym sklepie można również zamówić kosze prezentowe w spersonalizowanych pudełkach lub butelkach. Jesteśmy w stanie przygotować prezent na każdą okazję. Kosze upominkowe przygotowujemy przez cały rok. W ich skład wchodzą różnorodne produkty. Ich wspólną cechą jest jakość!

Zapraszamy do Whisky and Spirit House. Służymy każdemu radą i pomocą w wyborze. Naszym celem jest przede wszystkim zadowolenie naszych klientów!

Call Now Button