RUM

Rum

Alkohol powstały z fermentacji soku trzciny cukrowej, jego koncentratu lub melasy powstałej przy produkcji cukru.  Zawartość alkoholu waha się pomiędzy 37,5% do 81%. Iście piracki trunek powstał prawdopodobnie już w czasach antycznych.  Rum można podzielić na 5 rodzajów: biały, złoty,  ciemny, aromatyzowany oraz overproof. Dodatkowo tworzy się z niego grog, który jest jego rozcieńczoną wersją zwykle z dodatkiem cytrusów np. limonki.

W naszym asortymencie znajdziesz rum:

Pampero Aniversario

Ten pochodzący z Wenezueli trunek, jest pełny gracji w wyglądzie jak i smaku. Jest on mieszanką 6 destylatów, każdy z nich ma minimum 6 lat. Butelka jest dodatkowo pakowana do skórzanego worka.

Plantation XO 20th Aniversary

Świetnie prezentujący się rum z Barbados,  postarzany w beczułkach po bourbonie przed wysłaniem do Francji, gdzie odbywał ostatni etap swojego leżakowania.  Świetny do picia bez żadnych dodatków.

El Ron Prohibido

Meksykański alkohol, który jest blendem różnych wiekowo rumów. Leżakował w beczkach po winie. Jest rozpoznawalny  przez swój słodko-kwaśny smak. Jego świetnie prezentujący się aromat oraz wygląd, czynią go świetnym prezentem.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem, skontaktuj się z nami, lub odwiedź nas na miejscu, zapraszamy!

Call Now Button