WÓDKA

Wódka

Dla Polaków chyba najpopularniejszy wysokoprocentowy napój alkoholowy. Wódka, jeśli chodzi o skład, to destylat alkoholowy rozcieńczony wodą.  Minimalna zawartość alkoholu wynosi 37,5%. Brzmi prosto, ale ten już wręcz pradawny trunek, potrafi zaskoczyć swoim smakiem i potrafi dorównać wykwintnością nawet najdroższym alkoholom.

Wódka, którą znajdziecie u nas:

Starka wódka 18-letnia

Ekskluzywna wersja popularnej w Polsce Starki.  Spirytus,  leżakujący w dębowych beczkach upodobnił alkohol bardziej do Whisky aniżeli do Wódki. Brak żadnych dodatków i rozcieńczenie do 50%  nadają jej niepowtarzalny smak.

Beluga Noble Russian

Trunek, którym szczyci się Rosja.  Pochodzi z gorzelni Mariinsk, która jest uważana za jedną z najlepszych w tym kraju. Jej głównym atutem jest krystaliczność wykorzystanej wody oraz wykorzystanie drogiej i czasochłonnej tradycyjnej fermentacji.

Wódka z beczki – Dwór Sieraków

Alkohol wypuszczony na rynek w limitowanej ilości. Destylat spędził 36 miesięcy w dębowych beczkach, czemu zawdzięcza swój aromat przypominający wanilię. Gustowny wygląd zarówno butelki jak i trunku nadaje całości elegancji.

Młody Ziemniak 2016

Wódka bierze swoją nazwę z ziemniaków,  które wykorzystuje się do jej stworzenia. Zbierane są one w lipcu i wyprodukowanie jednej butelki wymaga ich aż 50 sztuk.  Ten 40% trunek jest ostatnio całkiem popularny w Polsce, a to jest jego odświeżona wersja.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem, skontaktuj się z nami, lub odwiedź nas na miejscu, zapraszamy!

Call Now Button