PREZENTY

Alkohol na prezent i nie tylko…

Alkohol na prezent? Czemu nie. W połączeniu z innymi produktami jest idealnym rozwiązaniem dla każdego.  U nas znajdziesz whisky, wina, piwa oraz wódki na każdą, nawet najbardziej wyszukaną okazję. Oferujemy bogaty wybór koszy prezentowych, zawierających wyśmienite artykuły spożywcze pochodzące bezpośrednio od regionalnych producentów z Toskanii i Piemontu. Nasze kosze prezentowe można zamówić zarówno na imprezy prywatne jak i wydarzenia świąteczne. Są one świetnym sposobem na przeprosiny jak i podziękowania. Gwarantujemy jakość oraz unikalność naszych prezentów. 

Dla początkujących i wiernych miłośników

W naszym salonie ekskluzywnych alkoholi znajdziesz alkohol na prezent, który zachwyci każdego miłośnika wybornego alkoholu. Stawiamy na produkty regionalne, unikatowe oraz niedostępne w szerokiej dystrybucji. Posiadamy wódki i nalewki naturalne z małych destylarni nie tylko z Polski, ale też z różnych zakątków świata.

Unikalność przede wszystkim

Chcemy, żeby nasze kosze prezentowe były niezapomniane, dlatego też oferujemy nietypowe alkohole, wyróżniające się na tle innych, jak na przykład Ole Smoky – nietypowe Tennessee Moonshine Whiskey w słoikach. Każda jest na swój sposób inna i oferuje unikalne doznania smakowe, zapachowe jak i wzrokowe. Oczywiście zachęcamy do sprawdzenia naszego asortymentu innych alkoholi (w szczególności Single Malt). W bieżącym roku rozszerzyliśmy ofertę wódek premium. Są to zarówno wódki czyste jak i smakowe. W szczególności polecamy luksusowe rosyjskie wódki klasy Premium. Od marca 2018 jesteśmy również dystrybutorem win morawskich.

Święta coraz bliżej…

Jeśli jeszcze nie wpadłeś pomysł, co możesz kupić swojemu najbliższemu, pracownikowi czy kontrahentowi na święta, pomyśl o naszej ofercie! Dobór naszych alkoholi zadowoli zarówno osoby preferujące lżejsze jak i mocniejsze trunki. Kosze upominkowe przygotowujemy przez cały rok. W ich skład wchodzą różnorodne produkty. Ich wspólną cechą jest jakość!

Dla osób zamawiających kosze świąteczne już we wrześniu, umożliwiamy jeszcze większą personalizację produktów – nawet niestandardowe etykiety, więcej we wpisie o prezentach!

Zapraszamy na naszą nową stronę z ofertą koszy prezentowych!

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą prezentową, lub chcesz zadać jakieś pytania,  skontaktuj się z nami! Zapraszamy do sprawdzenia całości naszego asortymentu w naszym lokalu!

Nasze propozycje:

Call Now Button